Działka rolna-inwestycyjna nad Bugiem - Młynarze

Działka (Rolna) na sprzedaż
145 000 PLN , Pow. 4 500 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
4 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Młynarze , Czapli Siwej
Numer oferty:
745099
Cena za m2:
32 PLN
Urokliwa okolica, dwie rzeki - Bug za granicą działki oraz 300 m na południe urokliwy Fiszor, lasy, pola i łąki, sielski spokój, ryby, grzyby, tylko 40 minut do Warszawy trasą S8.
Na tej działce możesz sobie zorganizować działalność rolniczą, stworzyć letnisko, a może potraktujesz inwestycyjnie?
We wsi kupisz potrzebne wiktuały, a w Bugu lub nieodległym Fiszorze możesz wędkować, lub będziesz pływał łódką czy kajakiem. Naładujesz akumulatory, odetchniesz wspaniałym powietrzem, wyrzucisz stres zatłoczonego i pędzącego miasta lu w okolicznościach wspaniałej przyrody będziesz pracował w rytmie spokojnego i powolnego dnia.

Działka rolna zadrzewiona granicząca z terenami rzeki Bug, na skraju wsi w coraz większym stopniu użytkowanej jako letnisko, o nieregularnym kształcie, prąd na działkach odległych o około 180 m . Na terenie występują kępy drzew, w okolicy uprawy polowe i inne działki rekreacyjne. Dojazd do działki przez drogę wewnętrzną od ulicy Czapli Siwej lub drogą prywatną - Wydry.

Od południa rozciąga się działka o przeznaczeniu na zabudowę letniskową, gdzie można sobie wybrać grunt o odpowiedniej wielkości i położeniu. W sprzedaży są działki o powierzchni 750, 1500 i większe, w tym urokliwa działka ze sporym stawem. 

Okolica rozwinięta turystycznie, w pobliżu rzeki Bug i Fiszor, Obszar Natura  2000 - Ostoja Nadbużańska, co gwarantuje czystość powietrza i brak możliwości rozwoju przemysłu w okolicy. Na rzekach odbywają się spływy kajakowe, na zakolach Fiszora są znakomite łowiska,  a w promieniu paru km znajduje się stajnia oferująca jazdy rekreacyjne i  naukę jazdy konnej. 

Dla działki nie ma uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego  - sprzedaż podlega przepisom o ochronie gruntów rolnych.

Uwaga tereny zalewowe.

Jako biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji (poza ofertami "0%").

Pracując dla Ciebie zapewniamy:
- pełne doradztwo w procesie sprzedaży lub najmu nieruchomości,
- wspracie prawne, podatkowe, finansowe,
- gwarancję beziecznej transakcji (ubezpieczenie licencjonowanego pośrednika),
- dostęp do bazy rynku pierwotnego i wtórnego.

Ponadto polecamy sprawdzone usługi i porady:
- pośrednictwo kredytowe,
- aranżację wnętrze, wykonastwo budowlane,
- zaufanego Notariusza.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi ofety handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail