Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z windą

Mieszkanie na sprzedaż
1 800 000 PLN , Pow. 95 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
95 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Jaworzyńska
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
1341594
Cena za m2:
18 947 PLN
Na sprzedaż 95 m2 kamienicowego uroku. Świeżo wyremontowane, 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy metrze Politechnika.

Pod lupą
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy z windą. W ostatnim czasie przeszło remont generalny, piony oraz instalacje zostały wymienione, a podłogi wycyklinowane. Zachowany został oryginalny układ pomieszczeń. Od strony północnej znajduje się sypialnia oraz kuchnia, w której wydzielone zostało pomieszczenie na domową spiżarnię lub zaplecze gospodarcze. Od strony południowej sypialnia z wyjściem na balkon oraz dwa pokoje w amfiladzie. Pierwszy z nich świetnie sprawdzi się jako salon, a kolejny, mniejszy, może pełnić funkcję domowej biblioteki lub biura. Mieszkanie jest słoneczne oraz wysokie (ponad 3 m.). Brak mebli oraz zabudowy kuchennej pozwoli nowym właścicielom na aranżację przestrzeni zgodnie z indywidualnym gustem oraz potrzebami.
Dzięki prężnie działającej wspólnocie, w przyszłym roku budynek doczeka się modernizacji elewacji.

Po sąsiedzku
Kamienica położona jest w jednym z najbardziej prestiżowych oraz najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie. Budynek zlokalizowany jest na kameralnej uliczce między ulicami Ludwika Waryńskiego i Mokotowską. Stąd dojście do Placu Zbawiciela zajmie niecałe dwie minuty, a stacja metra Politechnika znajduje się tuż za rogiem. W najbliższej okolicy znajdziemy wszystko co życie w mieście ma do zaoferowania: sklepy, teatr, szkoły, kawiarnie i restauracje, studyjne kino Luna, liczne usługi oraz 24-godzinny parking podziemny pod ul. L. Waryńskiego. W kilka minut dojdziemy również do parku Pola Mokotowskie.

Inny niż Inne
Na specjalną uwagę zasługują zarówno topowa Warszawska lokalizacja jak i wyjątkowy klimat mieszkania. Wysokie, jasne mieszkanie z balkonem, którego dodatkowym atutem jest wolność aranżacyjna jaką daje ta przestrzeń. Kamienica z windą oraz reprezentacyjnym wejściem na klatkę schodową.

Idealne dla...
osób, które lubią żyć w centrum wydarzeń, miłośników kamienic i miejskiego życia, pary, rodziny 2 + 1 /2 +2 lub pod zakup inwestycyjny.

Warto bo..
oferta łączy w sobie wszystkie wygody i zalety życia w mieście z przytulnym i klimatycznym charakterem mieszkań przedwojennych.
Nieprawidłowy adres E-mail