PILNIE 4 pokoje w zieleni, Metro 7 minut

Mieszkanie na sprzedaż
1 250 000 PLN , Pow. 108,20 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
108,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie , Braci Załuskich
Rok budowy:
1995
Piętro:
10 na 11
Numer oferty:
716540
Cena za m2:
11 553 PLN
Wyjątkowo funkcjonalne, z oknami na cztery strony świata, cztery pokoje z widokiem ponad wierzchołkami drzew, na zielonym osiedlu Sady Żoliborskie, tylko 7 minut do widocznej z okna stacji metra Marymont; PILNIE zapraszają nowego właściciela.

Mieszkanie o powierzchni 108,2 m2, z trzema sypialniami, salonem 28 m2 z siedmiometrowym balkonem, osobną widną kuchnią i ogromną łazienką z oknem, pomieszczeniem gospodarczym oraz wc, w którym wejście do każdego pomieszczenia prowadzi z korytarza, zasługuje na zainteresowanie

Układ funkcjonalny prezentuje się wzorcowo, mamy wyraźnie oddzieloną część dzienną (salon, kuchnia i wc) od części prywatnej mieszkania.
Wchodzimy do
- dużego reprezentacyjnego hallu (ok. 10 m2), w którym znajdziemy szafę zabudowaną, miejsce na telefonierę, wieszak czy lustro. Podłoga gres, tynki gipsowe, malowane.
- ustawny salon o pow. 28 m2 z trzema oknami (wschód i południe) oraz dużym 7-mio metrowym balkonem. W salonie jest zainstalowana klimatyzacja. Podłoga parkiet dębowy lakierowany, tapety.
- kuchnię z oknem (wschód), pełną zabudową na wymiar i wyposażeniem, a także stołem do jedzenia,  o powierzchni 11 m2
Meble lakier, nowy blat o fakturze granitu, zabudowana lodówka z zamrażalką, zmywarka, kuchnia  i piekarnik elektryczny (gaz doprowadzony do mieszkania).  Podłoga gres, tynki gipsowe malowane.
- wc o pow. 2 m2; glazura, terakota

Następnie korytarzem z podręcznymi szafeczkami udajemy się do części prywatnej  
- sypialnia 15 m2 z dwoma oknami na wschód, podłoga z paneli, tapety.
- sypialnia 11 m2 z oknem na wschód, podłoga panele, tynki gipsowe malowane.
- gabinet 8 m2 z oknem na północ, podłoga wykładzina dywanowa, tynki gipsowe malowane.
- ogromna łazienka (10 m2) z oknem (zachód), gdzie obecnie jest umywalka, prysznic, bidet i wc. Są gotowe podłączenia do wanny.
- pomieszczenie gospodarcze (pierwotnie łazienka) w glazurze i terakocie, gdzie znajduje się podłączona pralka.  

Obecny układ funkcjonalny został dostosowany do potrzeb sprzedających. Mieszkanie przez dużą ilość okien i pionów instalacyjnych jest wyjątkowo przyjazne na potrzeby ewentualnych zmian aranżacyjnych.


Mieszkanie w zasadzie w stanie do wprowadzenia, wymaga ewentualnie niewielkiego odnowienia lub dostosowania do swojego gustu. Tynki, posadzki, okładziny, okna z parapetami z konglomeratu, meble wbudowane itp. są w dobrym stanie i standardzie.

Dodatki
Do mieszkania przysługuje piwnica na poziomie -1 oraz komórka lokatorska znajdująca się obok mieszkania
Na strzeżonym parkingu obok budynku znajduje się miejsce parkingowe naziemne, a dodatkowo obecnie właściciele korzystają z drugiego miejsca parkingowego i swoje prawo mogą przekazać dalej. 

Budynek z 1995 roku, w nowoczesnej konstrukcji żelbetowej z wypełnieniem bloczkiem ceramicznym, po termomodernizacji, z nową windą, wyremontowanym holem wejściowym, zarządzany przez niewielką Spółdzielnię Mieszkaniową.


Otoczenie - budynki mieszkalne osiedla Sady Żoliborskie, szkoła podstawowa, dwa licea ogólnokształcące, szereg sklepów osiedlowych i usług (apteki, banki itp), kościół, 10 minut do Auchan. Teatr Komedia 750 m, WIML - 950 m.
W okolicy dwa parki - Sady Żoliborskie i Glinianki Włościańskie, place zabaw, ścieżki rowerowe itp..
Innymi słowy mieszkając w cichym i zielonym miejscu masz w zasięgu spaceru całą infrastrukturę miasta, w tym również doskonały dostęp do komunikacji miejskiej, w tym metra.

Komunikacja i parkowanie
Miejsce do zaparkowania jest zapewnione na strzeżonym parkingu ziemnym, goście bez kłopotu znajdą miejsce na otaczających ulicach.
W zasięgu spaceru (do 7 minut) mamy stację Metra Marymont, do 4 minut przystanki tramwajowe w ulicy Broniewskiego a ok. 8 minut do ul. Popiełuszki (8 linii tramwajowych), przystanki autobusowe (4 linie dzienne i 2 nocne) w zasięgu 4 - 8 minut przy ul. Broniewskiego, Krasińskiego, czy Armii Krajowej.
Blisko to Trasy S8, którą łatwo wydostaniesz się z Warszawy w każdym kierunku.

Oferta tylko u nas,
zapraszamy

Jako biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji (poza ofertami "0%").

Pracując dla Ciebie zapewniamy:
- pełne doradztwo w procesie sprzedaży lub najmu nieruchomości,
- wspracie prawne, podatkowe, finansowe,
- gwarancję beziecznej transakcji (ubezpieczenie licencjonowanego pośrednika),
- dostęp do bazy rynku pierwotnego i wtórnego.

Ponadto polecamy sprawdzone usługi i porady:
- pośrednictwo kredytowe,
- aranżację wnętrze, wykonastwo budowlane,
- zaufanego Notariusza.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi ofety handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail