Czy wiesz, że...?

Zwracając się do specjalisty rynku nieruchomości uzyskasz informacje czy i ile warto wydać na zakup danej nieruchomości, czy warto sprzedać swoją nieruchomość lub może zmienić jej stan lub przeznaczenie, może ją warto wynająć, jakich pułapek uniknąć przy wszelkiego rodzaju transakcjach lub zwykłym posiadaniu nieruchomości. Doświadczenie z zakresu wyceny nieruchomości i architektury pozwala na spojrzenie na proces z wielu kierunków, dzięki czemu nasze doradztwo jest kompleksowe. Zapewniamy pełny obiektywizm, kierujemy się interesem naszego Klienta. Firma AiN POINT współpracuje z kancelariami notarialnymi, doradcami podatkowymi, zarządcami nieruchomości, pośrednikami kredytowymi, których specjalistyczna wiedza może znacząco pomóc przy podejmowaniu decyzji.

Biuro pośrednictwa znajdzie dla Ciebie najlepsze i najbardziej dopasowane oferty z rynku pierwotnego - w każdej lokalizacji w Warszawie i nie tylko?
Przyjdź do nas, powiedz czego szkuasz - a całą żmudną pracę wykonamy dla Ciebie! Oferujemy zawsze aktualne oferty rynku pierwotnego - ponad 5000 mieszkań deweloperskich bez prowizji!

Mamy bardzo ciekawe oferty inwestycyjne typu:

  • Działki na mazurach w liniach brzegowych nad samymi jeziorami
  • Oferty inwestycyjne na apartamenty w Zakopanem - planowane 10% zwrotu!

oraz

  • Tereny (nawet z pozwoleniem na budowę osiedla mieszkaniowego),
  • Biurowce,
  • Lokale biurowo-handlowe z najemcami.

Zapraszamy po więcej informacji do biura lub zdzwoń do Nas, a udzielimy Ci wszelkich informacji na temat nieruchomości oraz kwestii związanych z ich sprzedażą bądź najmem.